Tinkafu® lammeskinn – 100 % merinoull
Tinkafu® lammeskinn i 100 % merinoull er utviklet for å gi barnet maksimal komfort og trygghet i hverdagen. Det naturlige lammeskinnet er mykt, pustende og temperaturregulerende, noe som gjør det ideelt for bruk både vinter og sommer. Merinoullen bidrar til å holde barnet varmt på kalde dager og behagelig svalt når temperaturen stiger.
Lammeskinnet er laget av mulesing-fri, eco-sertifisert merinoull fra ansvarlige gårder i Australia. Produktet er sertifisert etter OEKO-TEX® Standard 100, klasse 1 (sertifikatnummer BJ025 194387).
Skinnet er jevnt klippet til ca. 2 cm for optimal komfort og god trykkavlastning, noe som gjør det godt egnet både i barnevogn, seng eller på gulv. Det har forhåndskuttede åpninger til sele, som gjør det enkelt å bruke i alle typer barnevogner med 5-punktsele, inkludert modeller fra blant annet Cybex og Thule.
Tinkafu® lammeskinn kan enkelt kombineres med Tinkafu® sine vognvotter og muffer i merinoull for et helhetlig, funksjonelt og estetisk uttrykk.
Egenskaper
100 % Eco-sertifisert merinoull fra Australia
- Mulesing-fri og eco-sertifisert ull
Sertifisert etter OEKO-TEX® Standard 100, klasse 1 (sertifikatnummer BJ025 194387)
Naturlig temperaturregulerende og pustende
God trykkavlastning – ideelt i vogn, seng eller på gulv
Forhåndskuttede åpninger til sele
- Passer alle barnevogner
Matcher Tinkafu® sine vognvotter og muffer
Spesifikasjoner
Størrelse: 46 x 75 cm
Tykkelse: Klippet jevnt i 2 cm
Vekt: 420 g
-Se også Tinkafu® vognvotter i merinoull som matcher lammeskinnet her.
| Vekt | 0,506 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 25 × 34 × 4 cm |
| Designet i | Norge |
| Velg farge | Bomull, Brun Fuskepels, Cognac, Grå Fuskepels, Grå Merinoull, Taupe |
| Brand | Tinkafu® |
| Passer på | Bagdel, Singelvogn, Sittedel, Trille, Tvillingvogn |
| Testet på | Baby jogger, Babyzen, Beemo, Brio, Britax, Bugaboo, Bumbleride, Carena, Chicco, Crescent, Cybex, Dubatti, Easywalker, Emmaljunga, Graco, Hauck, Joolz, Kronan, Maxi-Cosi, Mountain Buggy, Orbit, Peg Perego, Silver Cross, Simo, Stokke, Teutonia, TFK, Trille |

Du liker kanskje også…
Relaterte produkter
Håndleddsrem med refleks
Håndleddsrem fra Tinkafu® som festes rundt håndleddet og til barnevognen. Denne kan brukes som en leiesele for barnet når det går selv ved siden av vognen eller som en ekstra sikkerhet for deg selv i bakker. Tinkafu® sin håndledd- og sikkerhetsrem er refleksbelagt. Tinkafu® er en norsk merkevare som produserer barnevognutstyr tilpasset det norske klimaet.
Refleksvest One size justerbar / ungdom/ barn / voksen
Refleksvesten er laget til deg som triller hvor du i likhet med vognen din må sees fra alle vinkler når du triller. Dette er så viktig å bli sett av møtende trafikk og de som kommer bakfra. Det er ikke noe motiv, stilrent og enkel å ta på og justere og du vil lyse opp som den stjerna du er når det kommer bilder på din vei. Du øker sjansen for å bli sett i mørket når du bruker refleks. Den vil kunne juseteres fra du er 4+år og til voksen person. Refleksselen er CE-merket , og samsvarer med siste EU standard EN17353:2020
Lammeskinn – seatliner -Merinoull
Tinkafu® lammeskinn seatliner i 100 % merinoull gir barnet en myk, trygg og behagelig sitteflate i barnevognen året rundt. Den naturlige merinoullen er pustende og temperaturregulerende, slik at barnet holder seg varmt på kalde dager og svalt når det er varmere. Seatlineren er mulesing-fri, Eco-sertifisert og Oeko-Tex® Standard 100 Klasse 1 godkjent, som gjør den trygg selv for nyfødte. Med jevn klipp på 2 cm, forhåndskuttede åpninger, skrittstropp med tre justeringer og tilpasning til 5-punktsele, passer den perfekt i de fleste barnevogner, inkludert Cybex og Thule. Baksiden er i polyester med låsemekanismer på seleåpningene.







Omtaler
Clear filtersDet er ingen omtaler ennå.